Bültenimize abone olun

Bu Site İstanbul Sapphire Çarşı Resmi Sitesi Değildir.
GD Star Rating
loading…

Mağaza Adı TEKNOSA EXTRA
Avm Katı -4. Kat
Mağaza Telefonu 0212 268 84 44
Mağaza Email
Mağaza m2
Firma Ünvanı Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Firma Telefonu 0212 444 55 99
Firma Email bilgi@teknosa.com
Firma Adresi Teknosa Plaza, Batman Sokak No:18 34734 Sahrayıcedit / İstanbul
İnternet Sayfası www.teknosa.com

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan bir teknoloji perakende zinciridir.

2000 yılında 5 mağaza ile faaliyete başlayan Teknosa, bugün Türkiye’nin 70 ilinde 260 mağazasıyla hizmet vermektedir. Teknosa, on yıl gibi kısa bir zamanda istikrarlı bir şekilde büyümüş; yaygınlığı, hizmet kalitesi, güvenilirliği, hızı ve ürün çeşitliliği sayesinde Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi konumuna ulaşmıştır. 163 kişilik bir ekiple faaliyete başlayan Teknosa bugün, konusunda uzman 3000’in üzerinde çalışanıyla hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini artırmaya devam etmektedir.

Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabildikleri Teknosa, yüzlerce uluslararası markanın binlerce teknoloji ürününü tüketicileriyle buluşturmaktadır. “Herkes için teknoloji” felsefesini benimseyen Teknosa, yaygın mağaza ağı ile elektronik araçlardan iletişim araçlarına, kişisel bakımdan ev ürünlerine kadar her türlü teknoloji ürününü müşterilerine sunmaktadır. Teknosa, 100.000 metrekarenin üzerindeki toplam satış alanı ve geniş ürün yelpazesi ile farklı ve keyifli bir alışveriş ortamı yaratmaktadır.

Teknosa standart mağaza anlayışının dışına çıkarak yeni mağaza konseptleri ile de tüketicileriyle buluşmaktadır. Eşsiz tasarımları ve dünyaca ünlü seçkin markalara ait ürün gamları ile geleceğin teknoloji mağazaları olan Teknosa Etiler, Kanyon, Akmerkez ve İstinye Park konsept mağazaları dışında, büyük metrekareli Teknosa Extra ve Exxtra mağazaları da Teknosa’nın yenilikçi anlayışını yansıtmaktadır.

Teknosa, Uluslararası Standardizasyon Örgütü (International Standardization Organization–ISO) tarafından oluşturulan kalite yönetim standardı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahiptir.

Teknosa, müşterilerinin teknoloji ürünlerindeki ihtiyacını her an karşılamak amacıyla iki farklı kanal ile de hizmet vermektedir. 444 55 99 Teknosa Asist ve geniş ürün yelpazesine sahip www.teknosa.com İnternet mağazası, 7 gün 24 saat Teknosa müşterilerinin hizmetindedir.

Teknosa, insanların kültürel ve sosyal yaşamına katkıda bulunmak ve teknoloji konusunda daha bilinçli nesiller yetiştirmek amacıyla; eğitim, bilim, sanat ve teknoloji alanında gerçekleştirilen birçok projeyi desteklemektedir. Teknosa, Türkiye Futbol Federasyonu ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucunda Milli Takım Teknoloji Tedarikçisi’dir. Ayrıca, İstanbul Üniversitesi işbirliğiyle hayata geçirdiği Zamana Direnen Eserler projesiyle, Nadir Eserler Kütüphanesi’ndeki eserlerin dijital ortama aktarılması için teknoloji desteği sağlamaktadır. Teknosa “Kadın için Teknoloji” sosyal sorumluluk projesiyle, Türkiye’nin çeşitli illerinde ve Trabzon Gençlik ve İletişim Merkezi, İstanbul Şişli Cevahir Teknosa Exxtra mağazası ve Adana’da yer alan eğitim sınıflarında kadınlara sürekli ücretsiz bilgisayar kursu vererek kadınları teknolojiyle yakınlaştırmayı hedeflemektedir.

Teknosa, Türkiye’nin ilk ve en yaygın teknoloji perakendecisi olmanın getirdiği sorumluluk ve bilimsel perakendecilik ilkesiyle nitelikli işgücü yetiştirmeye önem veriyor. Hem teknoloji perakendeciliği alanında kariyer yapmak isteyen gençleri eğitmek hem de hızla artan nitelikli işgücü ihtiyacını karşılamak amacıyla Ekim 2005’te Teknosa Akademi kuruldu. Teknosa bünyesinde çalışan tüm personel Teknosa Akademi’de çeşitli eğitim programlarıyla niteliklerini artırabiliyor.

Geleceğin teknoloji perakendecilerinin yetiştirildiği Teknosa Akademi’de; çalışanlara perakende sektöründeki yeniliklerin aktarılması ve kişilerin yetkinliklerinin geliştirilmesi amaçlanıyor. Eğitimler kapsamında katılımcılara yönetim, mesleki ve kişisel gelişim konularında destek verilmektedir. Sektöründe Türkiye’nin ilk eğitim kurumu olan Teknosa Akademi kurulduğu günden bu yana 8000’in üzerinde mezun vermiştir.
Türkiye’de teknoloji perakendeciliği sektöründe çevreye yönelik en kapsamlı çalışmalara imza atan Teknosa, elektronik atık toplama, yüzde 100 doğaya dönüşümlü çevre dostu poşet kullanımı, enerji verimliliği konularında yaptığı çalışmalar ile sektörüne örnek teşkil etmektedir.

TEKNOSA EXTRA, 5.5 out of 10 based on 27 ratings
Share

8 cevap TEKNOSA EXTRA

 • kenan erdemir dedi:

  teknosa’nın sattığı ürüne verdiği muhteşem servis hizmeti ile ilgili yorumumu silmişsiniz ama bende yılmadan yazacağım teknosa’dan almış olduğum nintendo wii arızalanınca ihtişamlı bir şekilde verilen arızanızı 20 günde çözeriz ilanına aldanarak rahat rahat safir mağazanızın yolunu tuttum ama belki defalarca gitmeme rağmen ürünü arkadaşlarınızın da belirttiği üzere sistemsel….bir sorundan dolayı bir türlü size teslim edemedim Daha sonra telefonla görüştüğüm ve mağaza müdürü olduğunu, sorunun nasıl çözülemediğini geldiğimde benimle ilgileneceğini belirten bayanla yapılan görüşmede ise yine sistemlerden kaynaklanan bir sorundan dolayı daha sonra tekrar denemem gerektiği tarafıma bildirilmiştir.Ben bu gitgellerin son bulmayacağını ürünü benden alıp çözüm getirmelerini istediğimde ise bunun mümkün olmadığını belirtmiş ben ise başka bir yol bularak hakkımı arayacağımı belirttiğimde ise canımın istediğini yapabileceğim cevabını aldığımdan pazartesiden itibaren ilgili ürünü safir mağazanızın girişinde eğer engellenirsem de halka açık bir alan olan safir alışveriş merkezinin önünde sergileyeceğimi müdürünüze ve diğer ilgililerinize bildiriyorum bu yorumuda diğer yorumum gibi silebilirsiniz fakat mağazanızı karalama konusunda yapacaklarıma engel olamazsınız.

  GD Star Rating
  loading...
  • Site Yöneticisi dedi:

   Merhaba Kenan Bey,
   sitemizde istisnalar hariç herhangi bir yorumun silinmesi gibi bir uygulamamız yoktur. Bu durumun istisnaları anlamsız, spam veya küfür içerikli ve art niyetli yorumlardır. Sizin yorumunuzda bu nitelikler olmadığı için aşağıda yer almaktadır.
   Not: Bazen işleyişten kaynaklı geç onaylamalar olabilmektedir.
   Saygılarımızla..

   GD Star Rating
   loading...
 • kenan erdemir dedi:

  mağazalarınızda dev boyutlarda satış sonrası hizmetlerinizle ilgili reklamlarınız var bir tanesi de eğer 20 gün içerisinde sorun giderilemez ise ürünün yenisi ile değiştirileceğinden bahsetmekte bırakın sorunu çözmeyi ben 10 gündür geliyorum arızalı bir nintendo ürünü için çalışanlarınız arıza kaydımı almayı bile başaramadılar her gelişimde sistemsel bir sorun olduğunu belirtip telefon numaramı not almakla yetiniyorlar yani ben 10 gündür ürünü size teslim bile edemedim en sonunda kurye ile gönderip 20 gün sonrada yenisini talep etmeyi deneyeceğim inşallah yenisini de vermezsiniz o zaman görüşürüz.

  GD Star Rating
  loading...
 • ibrahim dedi:

  merhaba 14.09.2112 saat15 sıralarında maazanıza samsung e 1920 nx siyah lcd monitör almata gittim yotu ama sitenizde var yetkilinin haberi dahi yok ben internetten dösterdim,tatmin edici bilgi alamadım neden sitenizde açıklama yapmıyorsunuz müşteri olarak bizler hem zmzndan hemde vasıta ücreti ödeyerek boşu boşuna uğraşıyoruz olmayan ürünü neden sitenizde varmış gibi gösteriyorsunuz

  GD Star Rating
  loading...
 • Teknosa fırsatı niye açılmadı?

  GD Star Rating
  loading...
  • Site Yöneticisi dedi:

   Diğer kampanyada da benzer şeyler olmuştu. İlerleyen saatlerde açılma ihtimali var.
   Saygılarımla..

   GD Star Rating
   loading...
 • Merhaba.Teknosadan hoparlör ayağı beğendim ama ürünlerin altında şöyle bir yazı var kırmızıyla yazılmış.
  “Hediye çeki kampanyası 500 TL altı ürünlerde ve tek ödeme ya da havale ile ödemelerde geçerli değildir”
  Acaba bu hediye çeki bizim alacağımız hediye çeki mi?

  GD Star Rating
  loading...
  • Site Yöneticisi dedi:

   Hayır, bahsedilen o hediye çeki Teknosa’nın kendi içerisinde düzenlediği bir kampanyadır. Grupanya’dan alınan çekleri para gibi kullanabilirsiniz.
   Saygılarımla..

   GD Star Rating
   loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Site İstanbul Sapphire Çarşı Resmi Sitesi Değildir.
Tanıtım amaçlı yapılmış olup, üzerindeki bilgiler güncel olmayabilir.
Bu durum İstanbul Sapphire Çarşı yönetimini veya site yönetimini bağlamaz.
Kullanıcılar bu bilgileri esas almamalıdırlar.